Sparing z Widzewem i dwa ciężkie turnieje za nami

Sparing z Widzewem i dwa ciężkie turnieje za nami

2018-02-12 Wyłączono przez wstrach

Miniony weekend był dla zawodników APN Talent bardzo pracowity. Zaczął się w piątek, w który zamiast regularnego treningu grupa U-10B zagrała serię sparingowych meczy z przebywającymi na obozie treningowym w Obornikach Śląskich zawodnikami  Akademii Widzewa. Zawodników podzielono na trzy składy, które grały ze sobą rotacyjnie przez niemal dwie godziny. Nasi chłopcy zaskoczyli bardzo wysoką skutecznością i sporą ilością zdobytych bramek.

Naładowani pozytywną energią, choć nie obyło się bez kontuzji, które wykluczyły dwóch naszych zawodników, rozpoczęliśmy zmagania na dwóch arenach w sobotę 2018.02.10 :

  • II GKS Bełchatów CUP – bardzo mocno obstawione zawody dla rocznika 2008
  • Zorganizowane prze AP Duda – IV Mistrzostwa o Puchar Wrocławia  w Miękinii – rocznik 2007 (grupa zaawansowana)

II GKS Bełchatów CUP

Super zabawa i emocje na II GKS Bełchatów Cup. Nasza drużyna ostatecznie po zaciętej walce zdobyła 4 miejsce. Dominik Michnicki z 15 trafieniami został Królem strzelców Turnieju. Gratulujemy!!! Chłopcy wyszli na pierwszej pozycji ze swojej grupy przegrywając pierwszy mecz dopiero w  fazie pucharowej, w półfinale.

W turnieju wzięły udział zespoły:

GKS Bełchatów I, Włóknarz Zelów, Ajax Częstochowa, Pogoń Zduńska Wola, ŁKS Łódź, APN Talent Trzebnica, GKS Bełchatów II, RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki, Raków Częstochowa, SMS Łódź, Warta Sieradz, SOCCER Bełchatów.

IV Mistrzostwa o Puchar Wrocławia w Miękinii

Bardzo wyczerpujący i wymagający turniej rozegrany w systemie „każdy z każdym”. Po zaciętej walce nasze Orliki zajęły 5 miejsce. Najtrudniejszym, a zarazem najlepszym ze spotkań był mecz z AP Duda – piękna, czysta walka zakończona remisem 3:3.

W turnieju wzięły udział zespoły:

AP Duda, Ślęza Wrocław, APN Talent, AP Dzierżoniów, AP Chojnik Jelenia Góra, AP Świdnica, MKS Siechnice, Bumerang Wrocław.

 

Zapraszamy do galerii – Widzew, Bełchatów, Miękinia