Turnieje Sporting CUP 2007 i Zdolny Śląsk 2008 za nami

Turnieje Sporting CUP 2007 i Zdolny Śląsk 2008 za nami

2018-02-20 Wyłączono przez wstrach

Kolejny weekend obfitujący w sportowe emocje.

Sporting CUP 2007 i młodsi :

Zawody zorganizowane przez Sporting Wrocław.

W turnieju wzięły udział drużyny – Sporting Wrocław 1 i 2, APN Talent 1 i 2, UKS GOKIS Kąty Wrocławskie, Oratorium Środa Śląska i Sokół Smolec.

Ostatecznie Turniej zakończyliśmy na 3 i 4 miejscu, bramkarzem meczu został Miłosz Moździerz.

Zdolny Śląsk 2008 :

Cykliczna już impreza zorganizowana z rozmachem przez Olymipc Wrocław na znakomitym obiekcie, którym jest balon na Wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Bardzo wymagający turniej, w którym wystartowały 24 drużyny z całego Dolnego Śląska, oraz zaproszone składy spoza województwa.

W pierwszej fazie rozgrywek trafiliśmy na Football Academy Głogów, Stal Brzeg, BKS Bolesławiec, FC Wrocław Academy i Reprezentację rocznika 2008 Olympic Wrocław. Wygraliśmy 4 z 5 meczów i awansowaliśmy do najlepszej 6 turnieju. W tej fazie rozgrywek każdy mecz był bardzo zacięty. Przegraliśmy nieznacznie z Reprezentacją Olympic Wrocław 2008, Akademią Śląska Wrocław i AP Młody MKS Kluczbork, zremisowaliśmy z Żywiecką Akademią Piłki Nożnej Żywiec i wygraliśmy z AP Zgorzelec kończąc turniej tuż za podium na 4 miejscu. Wyczyn z ostatniego turnieju w Bełchatowie powtórzył Dominik Michnicki i został najlepszym strzelcem całego turnieju- zdobył 15 bramek, tuż za nim był drugi strzelec naszego zespołu – Tobiasz Ćwikła z 12 bramkami. Na pochwały zasługuje oczywiście cały zespół.

Skład: Moździerz Jakub, Machocki Wiktor, Tokarski Tymoteusz, Kaczmarczyk Oskar, Hrycaj Jan, Solecki Tomasz, Słomski Michał, Brzykcy Wojciech, Michnicki Dominik, Ćwikła Tobiasz.