Deichmann CUP Wiosna.2018 – Runda 1 i 2

Deichmann CUP Wiosna.2018 – Runda 1 i 2
2018-04-22

Za nami pierwsza i druga runda wiosennej edycji ogólnopolskiego turnieju Deichmann CUP.

Akademia Piłki Nożnej Talent wystawiła w turnieju zawodników w grupach U-9 (2 drużyny) i U-11 (4 drużyny).

W sobotę, 14.04.2018 r. pierwszą kolejkę spotkań w rozgrywkach Deichmann rozegrały dwa Nasze zespoły U-9.

W grupie zaawansowanej zespół Haiti osiągnął następujące wyniki:
Holandia – Haiti 1:3
Tonga – Haiti 3:1
Gwinea – Haiti 0:9

Skład:
Franek Sot 
Tymon Stelmaszczyk
Filip Latos 
Karol Molczyk 
Maciek Otfinowski
Mateusz Jędrzejewski
Piotr Korupka 
Filip Puchała
Mateusz Kos 
Patryk Zimoch 

W grupie średnio-zaawansowanej reprezentacja Kuby również rozegrała 3 mecze:
Czad- Kuba 0:1
Tuvalu – Kuba 5:1
Niemcy – Kuba 0:3

Skład:
Borys Nowicki
Karol Krawiec
Szymon Słomski 
Jędrzej Jucha 
Mikołaj Jaskóła
Natan Michalak
Kuba Mirowski
Artur Kozieras

W niedzielę 15.04.2018r. na boiskach przy ul. Legnickiej we Wrocławiu swoje mecze rozegrały:

1) VANUATU w skłądzie:
Jan Buczek, Tobiasz Ćwikła (), Karim El Mahdy, Miłosz Moździerz, Marcin Nowak, Ksawery Piziewicz, Michał Słomski, Maciej Warchlewski

Vanuatu 1:2 Komory
Słowacja 9:0 Vanuatu
Vanuatu 2:0 Niemcy

2) DOMINKANA w składzie:
Dominik Adamek, Wojciech Brzykcy, Jan Hrycaj, Mikołaj Matłok
Dominik Michnicki (), Maciej Sadło,Tomasz Solecki, Igor Spychała
Piotr Strach

Słowacja 10:1 Dominkana
Dominkana 0:7 Komory
Korea Płd 5:0 Dominkana

3) Haiti w składzie:
Maks Ciszewski (), Antoni Grabowski (), Kacper Hroszowiec,Oskar Kaczmarczyk, Antoni Kaczor, Jakub Moździerz, Michał Nawrot, Mikołaj Olejnik (), Dawid Wojtacha

Gibraltar 5:1 Haiti
Togo 4:0 Haiti
Salwador 4:3 Haiti
Haiti 2:8 Gambia

4)Kuba w składzie:
Szymon Koła Filip Kowalski Wiktor Machocki
Tymoteusz Nowak Krzysztof Osik
Dominik Roszko Franciszek Śródka
Jakub Stefański Bartosz Tyczka

Kuba 1:2 Malta
Kuba 7:1 Gruzja
Kubą 1:3 Łotwa

Niedziela 22.04.2018 na boiskach przy ul. Legnickiej we Wrocławiu swoje mecze rozegrały:

1) VANUATU w skłądzie: 
Jan Buczek, Tobiasz Ćwikła, Karim El Mahdy, Miłosz Moździerz, Marcin Nowak, Ksawery Piziewicz, Michał Słomski, Maciej Warchlewski

Vanuatu 5:0 Brazylia
Tobiasz , Jan , Maciej W , Michał S 

Słowacja 4:1 Vanuatu
Michał S 

Vanuatu 4:2 Dominikana
Karim Marcin  Jan 

Vanuatu 6:3 Niemcy
Tobiasz  Jan 
Marcin 

2) DOMINKANA w składzie:
Dominik Adamek, Wojciech Brzykcy, Jan Hrycaj, Mikołaj Matłok, Dominik Michnicki, Maciej Sadło, Tomasz Solecki, Igor Spychała, Piotr Strach

Brazylia 1:7 Dominkana
Dominik M  Piotr  Dominik A 

Dominkana 7:5 Niemcy
Dominik M  Piotr 
Dominik A  Maciej S 

Vanuatu 4:2 Dominikana
Piotr 

Słowacja 6:3 Dominikana
Dominik A  Piotr  Dominik M 

Komory 4:3 Dominikana
Dominik M Piotr 

3) HAITI w składzie:
Maks Ciszewski, Antoni Grabowski, Kacper Hroszowiec, Oskar Kaczmarczyk, Antoni Kaczor, Jakub Moździerz, Michał Nawrot, Mikołaj Olejni, Dawid Wojtacha

Salwador 4:3 Haiti
Antoni G Mikołaj  Maks 

Belgia 7:2 Haiti
Mikołaj 

Polska 1:5 Haiti
Mikołaj  Maks 

Nepal 2:3 Haiti
Mikołaj  Maks 

Haiti 4:1 Laos
Jakub M  Maks 

Węgry 7:0 Haiti

4) KUBA w składzie:
Szymon Koła Filip Kowalski Wiktor Machocki
Tymoteusz Nowak, Krzysztof Osik, Dominik Roszko, Franciszek Śródka, Jakub Stefański, Bartosz Tyczka

Kuba 3:3 Ekwador
Bartosz T 

Kuba 4:3 Holandia
Jakub S Filip 
Dominik R 

Kuba 0:4 Kanada

Kuba 0:13 Urugwaj

Fotorelacja z obu weekendów  – galeria

Designed by APN Talent friends :)