Czas na zmiany – prezentujemy nowy logotyp APN Talent

2018-05-09

Czas na zmiany…

Po skomplikowanym i trudnym okresie startu Akademii nadszedł czas na uporządkowanie kilku tematów. Z małej szkółki piłkarskiej, liczącej około 40 młodych zawodników i zawodniczek rozrośliśmy się do grupy ponad 130 zaangażowanych, stale rozwijających swoje umiejętności i pracujących nad charakterem piłkarzy i piłkarek. Kadra trenerska rozrosła się do trzech szkoleniowców i to nie koniec ewolucji w tej materii. Dzieciaków ciągle przybywa, trenerzy i Zarząd Stowarzyszenia, jako instytucja chyba jednak zapracowali na zaufanie… To bardzo, bardzo cieszy. Dziękujemy!

Akademia cały czas się rozwija, ale żeby umożliwić rozwój potrzebne są zmiany – zmiany systemowe, organizacyjne, standaryzujące i porządkujące wiele kwestii. Wszystko po to by ułatwić pracę z naszymi dziećmi, by łatwiej (procesowo i projektowo) zarządzać aktywnościami, inicjatywami i pomysłami, które się pojawiają, a jest ich ogromna ilość.

Tworzymy nasze Stowarzyszenie razem – dzieci, trenerzy, zarząd i oczywiście Wy rodzice, przyjaciele, partnerzy sponsorzy i fani Akademii, i to właśnie chodzi.  Tak trzymać!!!

Trwają prace na systemem identyfikacji wizualnej.

Na początek prezentujemy nowe logo naszej Akademii – piękne, profesjonalne, nowoczesne i symbolizujące nasze cele :

 

Designed by APN Talent friends :)