Oferta sponsorska 2018/2019

Oferta sponsorska 2018/2019

2018-07-16 Wyłączono przez wstrach

Szanowni Rodzice, Przyjaciele i Fani naszej Akademii.

W dniu dzisiejszym chcieliśmy poinformować o uruchomieniu programu naszej oferty sponsorskiej skierowanej dla firm, instytucji, organizacji oraz osób prywatnych.

Należy podkreślić, że jesteśmy trzebnicką organizacją NON-PROFIT, która wszelkie pozyskane środki przeznacza w 100% zgodnie z celem statutowym – a jest nim: „popularyzowanie i organizowanie wszelkiego rodzaju form rekreacji fizycznej, sportu i turystyki.”

Do tej pory nasz Klub finansowany był głównie ze składek członkowskich, dotacji oraz darowizn. Cele sportowe, które zakładamy w kolejnym sezonie i kolejnych latach, są jednak bardzo ambitne. Dlatego dodatkowa pomoc jest dla nas bardzo kluczowa. Bez niej trudno będzie zrealizować wszystkie nasze plany.

Zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, instytucje oraz osoby prywatne, głównie z terenu naszego miasta, gminy Trzebnica, gminy Wisznia Mała oraz całego Powiatu Trzebnickiego, które chciałby razem z nami tworzyć Klub dziecięcych sportowych TALENTÓW ???‼

Pakiety sponsorskie, które przygotowaliśmy startują od 200 PLN miesięcznie, a modele wsparcia przewidzieliśmy w cyklach półrocznych lub rocznych. Każda kwota, każde wsparcie, materialne i niematerialne będzie dla nas bardzo cenne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!
Jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Ogólną propozycję i opis Stowarzyszenia, znajdą Państwo na naszych stronach www w tym linku https://www.apntalent.pl/oferta-sponsorska/

Wszystkich zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt email: sponsoring@apntalent.pl

lub pod numerami telefonów ☎515081600 ☎519019409.