Jucha Beton i APN Talent w jednej drużynie!!!

Jucha Beton i APN Talent w jednej drużynie!!!

2018-08-23 Wyłączono przez wstrach

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasza lokalna trzebnicka firma – Jucha Beton, już od września, w sezonie 2018/2019 zostanie naszym Sponsorem Strategicznym.
Spółka JUCHA BETON Sp. z o.o. Sp. K. to lider oraz jeden z największych producentów betonu towarowego na terenie całego regionu wrocławskiego i w jego okolicach.

Nawiązana właśnie stała współpraca, pomoże Akademii w realizacji ambitnych celów i budowie kolejnych sportowych fundamentów naszej inicjatywy.
Kto jak kto, ale nasz nowy partner na budowaniu zna się przecież znakomicie :).

Firma Jucha Beton będzie między innymi fundatorem kosztów partycypacji programu Partner Academy Coerver Coaching oraz dla innych – tych małych i wielkich przedsięwzięć, które w następnym sezonie planujemy wspólnie realizować.

Już wkrotce logo sponsora obecne będzie między innymi na nowych koszulkach meczowych oraz kolekcji odzieży dla naszych Talentów i ich rodziców.

Cyklicznie informować będziemy o naszych działaniach, w tym również o wspólnej organizacji kolejnej edycji Talent Cup.

Mamy nadzieję, że nawiązane właśnie Partnerstwo będzie znakomitym modelem współpracy lokalnego biznesu z trzebnicką organizacją NON PROFIT, której głównym celem jest szkolenie i tworzenie warunków dla rozwijania dziecięcych sportowych talentów.

W imieniu Stowarzyszenia Piłki Nożnej Talent Trzebnica, bardzo dziękujemy firmie Jucha Beton oraz Pani Magdalenie i Panu Michałowi Jucha za zaufanie.

SPONSORZY i PARTNERZY APN TALENT