STEPMED & Akademia Piłki Nożnej Talent Trzebnica w jednej drużynie

STEPMED & Akademia Piłki Nożnej Talent Trzebnica w jednej drużynie

2018-09-07 Wyłączono przez wstrach

Miło poinformować, że ?Gabinet Fizjoteriapii i Osteopatii STEPMED?Państwa Hanny i Pawła Stelmaszczyk, został oficjalnie naszym PARTNEREM FIZJOTERAPEUTYCZNYM na sezon 2018/2019.

Dzięki porozumieniu – STEPMED będzie opiekował się naszymi piłkarskimi talentami pod kątem bieżących urazów i dolegliwości, które powstały na wskutek gier ligowych, turniejowych, towarzyskich oraz zajęć treningowych.

Oprócz tego Państwo Stelmaszczyk aktywnie uczestniczyć będą w promocji zdrowia oraz właściwemu przygotowaniu fizycznemu do treningów. Planujemy mini warsztaty dla zawodników i rodziców, które z pewnością podniosą poziom świadomości wszystkich związanych z naszą Akademią.

Dla wszystkich rodziców i zawodników Akademii dodatkowo Stepmed – Hania&Paweł Stelmaszczyk- fizjoterapia i osteopatia przygotował stały rabat w wysokości 15-20% w zależności od rodzaju wykonywanych zabiegów.

Cieszy fakt, że kolejni rodzice naszych zawodników dołączyli do grona naszych Partnerów, którzy będą wspierać wszystkie dzieci, trenujące w naszej Akademii.

Pani Hanna Stelmaszczyk oraz Panie Pawle – dziękujemy za zaufanie.?

Już wkrótce kolejne informacje o naszych nowych Sponsorach, Partnerach i Darczyńcach! Zapraszamy wszystkich do współpracy.

Więcej na temat naszego nowego Partnera na www.stepmed.pl oraz na naszych stronach www.apntalent.pl/partnerzy/ oraz www.apntalent.pl/stepmed/