Karczma Miłocin​ oficjalnym partnerem APN Talent Trzebnica

Karczma Miłocin​ oficjalnym partnerem APN Talent Trzebnica

2018-09-13 Wyłączono przez wstrach
Karczma Miłocin​ oficjalnym partnerem eventowym i kateringowym Akademii Piłki Nożnej Talent Trzebnica na sezon 2018/2019???

Karczma Miłocin wspiera nasze Stowarzyszenie od pierwszych dni jego funkcjonowania. Wykorzystując swoją wiedzę, profesjonalizm, sprzęt, infrastrukturę Karczmy i przepiękny teren Miłocina, a przede wszystkim wkładając w to niezmiernie dużo serca organizują dla naszych dzieci i dla was, drodzy rodzice wydarzenia, których nie powstydziłby się niejeden renomowany i ugruntowany na polskim rynku, duży klub sportowy.

Pamiętamy znakomity 01 Bal Mistrzów, doskonale zorganizowaną Wielką Majówkę Mistrzów 2018, na którą przybyło nas ponad 160 osób, Półkolonie Letnie 2018, oraz wsparcie podczas organizacji turniejów z cyklu Talent CUP. To między innymi dzięki ich wsparciu udało się zorganizować wyjazd na międzynarodowy turniej Provinzial Cup 2018, który odbył się w Dusseldorfie – pamiątkowe stroje naszych zawodników oraz torby treningowe, ufundowane na wyjazd reprezentacji 2007/2008 to właśnie prezent od naszego, oficjalnego już partnera.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i cieszymy się na dalszą współpracę ?‼️??

Więcej na temat naszego nowego Partnera na www.milocin.com.pl oraz wkrótce na naszej stronie www.apntalent.pl/partnerzy/