Bauza TV&Film oraz Akademia Piłki Nożnej Talent Trzebnica w jednej drużynie!

Bauza TV&Film oraz Akademia Piłki Nożnej Talent Trzebnica w jednej drużynie!

2018-10-09 Wyłączono przez wstrach

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasza lokalna, trzebnicka firma – Bauza TV&FILM, w sezonie 2018/2019 została naszym Partnerem Multimedialnym.???

Firma naszego Partnera zajmuje się szeroko pojętą produkcją filmową oraz realizacją telewizyjną. Pomimo, że siedziba firmy znajduje się w Trzebnicy, obszar działalności wykracza poza obszar całej Polski ? Więcej na ten temat, przeczytać mogą Państwo na stronie https://bauza.pl oraz na profilu facebook – @bauzapl 

BauzaTV&Film planuje pomoc naszej Akademii w uruchomieniu specjalnego kanału na Youtube. Będzie on przede wszystkim skierowany dla naszych zawodników, ale jesteśmy pewni, że korzystać z niego będą również piłkarze z całego świata, zainteresowani pogłębianiem swoich umiejętności piłkarskich.

Premiera pierwszych odcinków nastąpi najpóźniej na początku października. Oczywiście „aktorami” będą nasi uTALENTowani zawodnicy. Kanał będzie prezentował krótkie filmiki, w formie zadań i ćwiczeń piłkarskich, które zawodnicy naszej Akademii, powinni wykonywać jako zadania domowe. Ale nie tylko. Będą również elementami poglądowymi do prawidłowego ich wykonywania na treningach oraz podczas meczów. Jesteśmy pewni, że w świecie wszechobecnych multimediów i social media, taka forma skutecznie dotrze do naszych młodych sportowców. Zaraz po oglądnięciu filmiku, wybiegać będą na murawę i będą ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć…. motywacja wzrośnie, a ilość godzin spędzonych przed monitorem i ekranem smartfona, paradoksalnie ….spadnie?

Oprócz wspomnianego kanału na Youtube, nasz Partner jako profesjonalista w dziedzinie realizacji telewizyjnych, reportaży oraz relacji na żywo, będzie uczestnikiem wielu naszych wydarzeń czysto sportowych oraz tych o charakterze integrującym. Nasze wspólne działania na sezon 2018/2019 są już zaplanowane. Ukoronowaniem tych wszystkich prac będzie z pewnością na końcu film promocyjny, który zachęci kolejnych adeptów do wstąpienia w nasze szeregi, przekona (czego my doświadczamy na co dzień), że nasza trzebnicka Akademia, jest właściwym miejscem do szlifowania piłkarskich TALENT’ów.

Bardzo dziękujemy Panu Maciej Bauza oraz jego wszystkim współpracownikom za zaufanie. Nie możemy się doczekać pierwszych klatek filmowych z naszym udziałem.

UWAGA! KAMERA! START!”??️?️?️?️?️??‼️