Święto Sportu – rozpoczęcie sezonu 2019/2020 – GRAMY dla Antosia

Święto Sportu – rozpoczęcie sezonu 2019/2020 – GRAMY dla Antosia

2019-09-03 Wyłączono przez wstrach

Drodzy Rodzice, Przyjaciele, Fani Sportu, Kochany Antosiu ❤️🖤

Przyszedł czas na podsumowanie wielkiego dnia organizowanego przez naszą Akademię- „Święta Sportu”, pod patronatem Gmina Wisznia Mała, Starostwo Powiatowe w Trzebnicy- Powiat Trzebnicki oraz OKSiR Wisznia Mała.

1️⃣ września w Wiszni Małej o godz. 14:00 wybuch z armaty oficjalnie rozpoczął imprezę. „Święto Sportu” miało charakter charytatywny – zbieraliśmy pieniądze na leczenie i rehabilitację Antosia Mellera, brata naszej bramkarki Oli Meller.
Kto nie był niech żałuje. Co tam się działo, albo lepiej zapytać co się nie działo? Było niemal wszystko.😆😱

Stronę artystyczną uatrakcyjniały nam występy dzieci z WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA, Studio Tańca Klasycznego Sofija – www.magiatanca.ploraz dzieci z Przedszkole i Szkoła Integracyjna w Trzebnicy w Trzebnicy.

Poetka dziecięca Julianna Michorczyk wspólnie z dziećmi malowała i recytowała swoje wiersze. A jak „Święto Sportu” to oczywiście na boisku w Wiszni Małej królował sport. Każdy znalazł coś dla siebie. W rozgrywanym Rodzinnym Turnieju Piłki Nożnej wzięło udział aż 9 drużyn, składających się każda z kilkunastu zawodników. Łączna liczba graczy była bliska 150-ciu!!!!

Każda drużyna składała się z dzieci i rodziców. Była walka, rywalizacja i przede wszystkim uśmiech. W tym roku w finałowym meczu „Ace Pajace” wygrały z „Mega Mocnymi”. Gratulujemy!

Mieliśmy również okazję oglądać pokaz w wykonaniu dzieci z Klubu Judo Wilki Oborniki Śląskie. Gośćmi honorowymi naszego Święta byli zawodnicy ze Śląsk Wrocław Blind Football. Każdy mógł spróbować gry z zasłoniętymi oczami piłką przeznaczoną do gry dla niewidomych. Okazało się to bardzo trudne nawet dla najlepszych piłkarzy. Pasjonaci militariów zarówno Ci starsi, jak i młodsi mogli wziąć udział w zawodach strzeleckich.

Na najmłodszych uczestników naszej imprezy czekały dmuchańce oraz Pani Animator, która nie pozwoliła żadnemu dziecku na nudę. Mało? Specjalnie na „Święto Sportu” przyjechał Złomek Nie Opłaca Się, Ale Warto i traktor Bączek – powodując u wielu osób wielkie zaskoczenie. Była nawet okazja do przejażdżki oraz pamiątkowych zdjęć. Na zakończenie imprezy swoje niezwykłe umiejętności muzyczne zaprezentowali utalentowani muzycy – Michał Michalski, Marek Szymański, Patrycja Jeżyna, Kuba Jeżyna i Wiktoria Chojcan.

Wszyscy spragnieni i zgłodniali uczestnicy na naszych straganach mogli spróbować smakowitych kiełbasek, ciasta domowego wypieku oraz kawy i herbaty w pięknych, przygotowanych na tą okazję kubkach.

Kulminacyjnym momentem sportowej niedzieli były licytacje i losowanie nagród głównych w konkursie loteryjnym, a było co licytować i losować. Każdy miał okazję do wylicytowania między innymi piłki z podpisem Roberta Lewandowskiego lub koszulki z autografami piłkarzy Legii oraz innych reprezentantów naszej drużyny narodowej Kamil Glik oraz Piotra Zielińskiego.

Natomiast każdy kto wziął udział w konkursie loteryjnym miał szansę na wygranie vouchera na weekend w SPA w Hotelach Dwór Elizy oraz Hotel ARTUS, spotkanie z trenerem personalnym, kolację w restauracji Karczma Miłocin i wiele wiele innych. Szczęśliwcom gratulujemy.😁

To był naprawdę fantastyczny dzień. Dziękujemy wszystkim ludziom o wrażliwych duszach i sercach, którzy przyłączyli się do tej pięknej inicjatywy.

Podczas trwania całej imprezy na TABLICY Dobrych Serc umieściliśmy prawie wszystkie osoby, firmy, wolontariuszy, osoby występujące, wspomagające nasze Święto Sportu. Prawie…. bo na pewno nie wymieniliśmy wszystkich. Tu w tym miejscu również Wam, tym niewymienionym, z całego serca dziękujemy za poświęcenie i wielkie serducha ❤️🖤. Łącznie w pośredni i bezpośredni sposób, zaangażowanych było około 200 osób, firm i instytucji… Jak to skomentować? Brak słów….

Całą imprezę prowadziła dla nas Wioletta Rześniowiecka. Stołów i namiotów użyczył nam Sołtys Szymanowa Marcin Ziętek, a na rozpoczęciu imprezy zaszczycił nas swoją obecnością Jakub Bronowicki #rozwój gminy Wisznia Mała.

Oczywiście wybaczcie nam niedoskonałości organizacyjne, ale najważniejsze dla nas, że większość z Was wychodziła z uśmiechami na twarzy….

Podsumowując, udało nam się zebrać dla Antosia łączną kwotę: 💥💥💥23.885 PLN💥💥💥

😱😍🖤❤️🖤❤️💪 Całość, zostanie przekazana w tym tygodniu na konto Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, z przeznaczeniem na rehabilitację i leczenie. Już niedługo 9 października, start kolejnej serii przeszczepu komórek macierzystych. Czy będziecie trzymać kciuki

Jeśli ktoś nie był razem z nami w niedzielę, w dalszym ciągu może przekazać swoją cegiełkę pod tym linkiem: www.siepomaga.pl/dla-antosia

Obiecujemy jeszcze jedną fotorelację zdjęć Maciej Zaluski. Do „zobaczenia” wkrótce.🔴⚫️

To było 1️⃣ Święto Sportu…. do zobaczenia już za rok. My już tęsknimy za Wami😍