Zaległe spotkanie VII ligi Dolnośląskiej Młodzików

2019-09-10 Wyłączono przez wstrach

Zaległe spotkanie VII ligi Dolnośląskiej Młodzików.

Dziś nasze Młodziki z rocznika 2007 gościły na boisku w Wiszni Małej w zaległym spotkaniu 3 kolejki, kolegów z GAP Ślęza/UKS Borów.

Obie drużyny w tym sezonie nie zaznały jeszcze smaku porażki. Mecz zapowiadał się zatem bardzo ciekawie.

Pojedynek obu drużyn okazał się faktycznie bardzo zaciętym widowiskiem. Pierwsza odsłona meczu zdecydowanie była po stronie naszego zespołu. Mnóstwo strzałów, sytuacji, uderzeń w poprzeczkę i słupki. Mimo olbrzymiej nieskuteczności prowadziliśmy 3:0. Jednak goście, w końcówce drugiej połowy zaczęli coraz częściej kontratakować i zagrażać naszej bramce. Po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym 3:1.

W drugiej odsłonie spotkania cios za cios, mnóstwo walki, bramek i ostatecznie wygrywamy 5:3.

Mimo zwycięstwa, widać było w naszej drużynie jeszcze brak zgrania, który widoczny był na koniec ubiegłego sezonu w czerwcu. Przerwa wakacyjna bardzo widoczna. Liczymy na to, że po kolejnym tygodniu treningów będziemy cieszyć się jeszcze lepszą grą naszych najstarszych i najbardziej doświadczonych piłkarzy Akademii.

Gratulacje dla chłopców z GAP Ślęza za dobre zawody, a naszym chłopcom kolejnej wygranej.