BrawoTy, BrawoMy, BrawoWy…

BrawoTy, BrawoMy, BrawoWy…

2019-11-10 Wyłączono przez wstrach

 

Niezmiernie miło nam poinformować, że w październiku bieżącego roku, do zacnego grona naszych parterów dołączyła kolejna organizacja, która postanowiła zostać naszym sponsorem PREMIUM na sezon 2019/2020.

 

 

Fundację tworzy grupa przyjaciół – społeczników, która postanowiła wspólnie wykorzystać swoje chęci, wiedzę i doświadczenie, aby po prostu czynić Dobro. Jako rodzice, uwrażliwieni jesteśmy przede wszystkim na potrzeby dzieci, dlatego też nasza pomoc skierowana będzie głównie do najmłodszych, ale nie tylko.  Hasła przewodnie: Wspieraj. Szanuj. Edukuj, wyjaśniają punkt widzenia i działania założycieli.

🔴Wspieraj.
Wspierajmy dzieci w rozwijaniu ich pasji i talentów.
Wspierajmy dorosłych, jeśli ich sytuacja życiowa jest trudna.
Wspierajmy seniorów, jeśli potrzebna jest im pomoc i zainteresowanie.

🔴Szanuj.
Szanujmy i uczmy szacunku do osób starszych, kolegów, zwierząt, przyrody. Szanujmy miejsce w którym żyjemy, jego zwyczaje, tradycję i historię. Bądźmy tolerancyjni i otwarci na otaczający nas Świat.

🔴Edukuj.
Edukacja jest jedną z najważniejszych sfer nowoczesnego społeczeństwa. Przez edukację możemy nauczyć nasze dzieci najważniejszych wartości np. empatii i tolerancji, którymi będą kierować się w swoim życiu. Chcemy uczyć miłości do Ojczyzny – tej Małej i Wielkiej. Każdego niezależnie od wieku, chcemy edukować czym jest społeczeństwo obywatelskie. Pragniemy angażować kolejne osoby do działalności pro-społecznej.

Jeżeli chcesz pomóc, a nie wiesz jak to zrobić, skontaktuj się z fundacją.

Strona internetowa – www.fundacjabrawoty.pl

BrawoTy, BrawoMy, BrawoWy 👍

Strona opisująca naszych Sponsorów, Partnerów i Darczyńców – www.apntalent.pl/partnerzy