VitaSport naszym nowym partnerem

VitaSport naszym nowym partnerem

2020-10-20 Wyłączono przez wstrach

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że do drużyny partnerów Akademii Piłki Nożnej Talent dołączyła firma Vita-Sport !!!

Vita-Sport to jeden z największych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego w Polsce, posiadający ponad 20-letnie doświadczenie na rynku. Na to miano firma zapracowała sobie, dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz szerokiej gamie oferowanego sprzętu.

Pierwszy sklep powstał w Warszawie przy ulicy Olszynki Grochowskiej, blisko 20 lat temu. Z upływem czasu na mapie Polski pojawiały się kolejne sklepy z charakterystyczną tarczą z „V-ką”. Każdy, kto kiedykolwiek szukał butów do piłki nożnej, musiał spotkać się z nazwą Vitasport.pl.

Obecnie firma posiada siedem sklepów stacjonarnych: Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Gdynia, Tarnów, Łódź, Radom, a w planach jest otwarcie nowych. Każdy ze sklepów posiada własny magazyn, który umożliwia utrzymywanie odpowiednich stanów dla klubów, z którymi współpracujemy. Naszą siłę sprzedażową wspiera także doświadczony dział handlowców w sektorze B2B.

Dla naszej Akademii Vita-Sport jest partnerem handlowym, zapewniającym obsługę dostawy odzieży, obuwia i wyposażenia sportowego sygnowanego logotypami APN Talent, oraz wybranych sponsorów naszej Akademii.

www.vitasport.pl

SKLEP APN TALENT