Dyplom od Premiera i Ministra Sportu

Dyplom od Premiera i Ministra Sportu

2022-11-14 Wyłączono przez Sławomir Komisarczyk

Akademia Piłki Nożnej TALENT posiada Brązowy Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej. Za aktywny udział w programie certyfikacji szkółek piłkarskich otrzymaliśmy dyplom od Premiera i Ministra Sportu.

Przypomnijmy, że posiadanie brązowego certyfikatu PZPN „jest równoznaczne ze spełnieniem przez Akademię szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączają do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności” – czytamy na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Aby otrzymać Brązowy Certyfikat PZPN akademia musiała spełnić wiele kryteriów i warunków. Był to między innymi certyfikowany program szkoleniowy, wysokie kwalifikacje trenerów, odpowiednia liczba drużyn z limitowaną ilością zawodników przypadających na jednego trenera czy też infrastruktura sportowa i odpowiedni sprzęt treningowy.

To z pewnością ogromne wyróżnienie dla nas wszystkich – zarówno klubu, trenerów, zawodników a także rodziców, którzy przyczynili się do tego sukcesu.