Nasi Partnerzy


Partner  multimedialny APN Talent

Firma naszego Partnera zajmuje się produkcją filmowo-telewizyjną. W swojej ofercie posiada kompleksową realizację filmów krótkometrażowych i pełnometrażowych, produkcję programów telewizyjnych, reportaży, realizacji wielokamerowych, dokumentów jak i filmów korporacyjnych oraz materiałów dla YouTuberów. Zajmuje się również produkcją transmisji na żywo – prostszych jak mecze APN Talent na żywo lub o wiele trudniejszych jak transmisje wielokamerowe z wydarzeń muzycznych czy sportowych. Współpracuje z wieloma reżyserami, scenarzystami, operatorami, współproducentami, dystrybutorami oraz technikami i mistrzami, którzy są angażowani do konkretnych projektów. Więcej informacji oraz dane teleadresowe na stronie – bauza.pl


Partner medialny APN TALENT

Niezależny tygodnik powiatu trzebnickiego – od 25 lat ukazuje się na terenie powiatu trzebnickiego do którego należy 6 gmin: Trzebnica, Oborniki Śl., Żmigród, Prusice, Wisznia Mała i Zawonia. Powiat zamieszkuje 83 tys. mieszkańców. Obecnie tygodnik ukazuje się w każdy czwartek. Nakład pisma wynosi 4 tys. egz. Według ostatnich badań czytelnictwa, które w 2006 roku przeprowadził instytut SMG-KRC po tygodnik lokalny każdego miesiąca sięga blisko 40% mieszkańców naszego powiatu.


Parnter sportowy APN Talent 💪

„Leśne skrzaty” to niezwykłe miejsce, gdzie panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Staramy się, aby maluszki, które dołączają do naszego grona nie odczuły rozłąki z rodzicami. Pomagamy naszym skrzatom odkrywać ich potencjał, wspierając przy tym indywidualne tempo rozwoju każdego dziecka. Jednocześnie staramy się uczyć dzieci współpracy oraz szacunku do siebie samego i innych. Każdy skrzat traktowany jest u nas indywidualnie. Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra: nauczyciele wychowania przedszkolnego, pedagog specjalny, logopeda, fizjoterapeuta, doświadczony nauczyciel języka angielskiego, psycholog dziecięcy.


Sponsor APN Talent na sezon 2019/2020.

Firma rodzinna, bardzo dobrze znana trzebnickiej społeczności – Delikatesy Premium, sklep mieszczący się przy ulicy Ignacego Daszyńskiego 20 w Trzebnicy. Sprzedaż w Delikatesach ruszyła w 2015 roku, a inicjatywa powstania to zasługa mamy jednego z naszych zawodników oraz jej siostry, które wykorzystując swoje dwudziestoletnie doświadczenie w handlu prowadzą działalność, stale podnosząc jakość oferowanych produktów i usług. Obsługa sklepu, chociaż bardzo zapracowana jest zawsze bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, a w lokalu panuje bardzo przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera. Polecamy zakupy u naszego partnera, a w imieniu Stowarzyszenia i dzieci bardzo dziękujemy za pomoc i zaufanie.