Stepmed

PARTNET FIZJOTERAPEUTYCZNY APN TALENT

„Jesteśmy fizjoterapeutami, którzy pierwsze swoje kroki zawodowe stawiali w Konstancinie pod Warszawą. Mamy 15-letnie doświadczenie w indywidualnej pracy z pacjentami ortopedycznymi, neurologicznymi, geriatrycznymi i dziećmi. W swojej pracy opieramy się na różnych metodach specjalnych między innymi na metodzie PNF, FDM, terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralnej), metodzie McKenziego i osteopatii. Efekty terapii utrwalamy lub wspomagamy kinesiology tapingiem.

Stawiamy na indywidualne podejście do pacjenta, dogłębnie analizując jego problem i dobierając metodę terapii. Nasi pacjenci otrzymują instruktaż ćwiczeń do wykonywania w domu.

Opierając się na swoim doświadczeniu prowadzimy rehabilitację po urazach, złamaniach i stanach pooperacyjnych. Zajmujemy się diagnostyką i korektą wad postawy u dzieci- skoliozy, kolana koślawe i szpotawe, płaskostopie, choroba Scheuermana, obniżone lub podwyższone napięcie mięśniowe u niemowląt.

Przygotowujemy naszych pacjentów do zabiegów operacyjnych takich jak endoprotezy stawów biodrowych, kolanowych, barkowych, rekonstrukcje więzadeł stawu kolanowego – ACL, PCL i MCL, stan po zszyciu ścięgna Achillesa, łąkotki przyśrodkowej i bocznej, stan po artroskopii stawów kolanowych i barkowych.”

Hanna i Paweł Stelmaszczyk