Drugie miejsce Młodzików na turnieju Muszkieterów we Wrześni (14-15.09.2019)

Drugie miejsce Młodzików na turnieju Muszkieterów we Wrześni (14-15.09.2019)

2019-09-15 Wyłączono przez wstrach

Drugie miejsce Młodzików na turnieju Muszkieterów we Wrześni (14-15.09.2019) 👍🥅🏆💪

Dzięki Państwu Ferté – właścicielom trzebnickiego supermarketu, stacji benzynowej i myjni bezdotykowej Intermarche, ekipa naszych zawodników rocznik 2007 wzięła udział w dwudniowym, profesjonalnie przygotowanym i poprowadzonym turnieju piłki nożnej zorganizowanym przez Fundacja Muszkieterów, Intermarché i Bricomarché.

Trzebnickie Intermarche pokryło całość kosztów związanych z udziałem naszych młodzików – od transportu, po posiłki i zakwaterowanie, smakołyki, przekąski, suchy prowiant na drogę do Wrześni i na powrót.

Serdecznie dziękujemy w imieniu naszych młodych piłkarzy, rodziców, trenerów i działaczy APN Talent 💞💪

Krótka relacja z przebiegu turnieju:

W pierwszym dniu rozgrywek drużyna młodzików APN Talent rozegrała cztery spotkania, a przeciwnikami naszych talentów były zespoły reprezentujące miasta: Rumin, Wrześnię, Oborniki oraz Giżycko.
Padło bardzo wiele bramek, przy czym straciliśmy w sumie tylko 6, natomiast zdobyliśmy ich aż 50, wygrywając dosyć zdecydowanie wszystkie spotkania.
160 minut gry łącznie – 4 mecze po 40 minut (2×20) dały się chłopakom we znaki, ale nie przeszkodziły kontynuować zabawy w parku trampolin, który był wynajęty na wyłączność dla uczestników turnieju i stanowił element odprężająco-dobijający całego wydarzenia 😁. Nie udało się, więc lody, ognisko, kiełbaski, turniej rzutów karnych x2 i kilka innych aktywności, dopiero wtedy prąd się skończył, a młodzież uznała, że czas pod prysznic i do łóżek.

Drugiego dnia turnieju zagraliśmy z reprezentantami Kępna oraz Żnina i tutaj już nie poszło tak gładko.
Marcinki grały znakomicie – dobrze zorganizowani na boisku, szybcy i potrafiący grać dobrą piłkę. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, potem kilka zmian taktycznych i w drugiej połowie nasi zawodnicy mocno zepchnęli piłkarzy z Kępna do defensywy, przeprowadzili kilka bardzo dobrych akcji ostatecznie wygrywając spotkanie 5:2.

Najtrudniejszym przeciwnikiem okazała się drużyna Bzyki Żnin – wyrośnięci, bardzo mocni fizycznie, szybcy, grający twardą piłkę. Było dużo emocji i walki, niestety nie udało się naszym zawodnikom wygrać ostatniego spotkania, co w klasyfikacji generalnej ustawiło APN Talent na drugim miejscu turnieju.

Brawo chłopcy 👍🥈🏆

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju okazał się nasz zawodnik – Dominik Adamek, który łącznie zdobył aż 26 bramek. Brawo Domin 💪❗️

Skład drużyny Akademia Piłki Nożnej Talent Trzebnica :
⚫️Mikołaj Olejnik
⚫️Antonii Kaczor
⚫️Jan Buczek
⚫️Olivier Makuła
⚫️Dominik Adamek
⚫️Piotr Strach
⚫️Bartosz Tyczka
⚫️Jakub Stefański
⚫️Marcin Nowak
⚫️Maciej Sadło
⚫️Maciej Warchlewski
⚫️w bramce Maciej Umański

🔴trener Łukasz Skórzewski