Nasi Sponsorzy


Sponsor APN Talent na sezon 2021/2022

Fundację tworzy grupa przyjaciół – społeczników, która postanowiła wspólnie wykorzystać swoje chęci, wiedzę i doświadczenie, aby po prostu czynić Dobro. Jako rodzice, uwrażliwieni jesteśmy przede wszystkim na potrzeby dzieci, dlatego też nasza pomoc skierowana będzie głównie do najmłodszych, ale nie tylko.  Hasła przewodnie: Wspieraj. Szanuj. Edukuj, wyjaśniają punkt widzenia i działania założycieli. Strona internetowa: www.fundacjabrawoty.pl


Sponsor APN TALENT na sezon 2021/2022

Firma zajmuje się przygotowaniem i realizacją inwestycji związanych z budownictwem mieszkaniowo-usługowym. Zdobyte doświadczenie w postaci zrealizowanych ponad 300 lokali mieszkalnych i usługowych oraz stała współpraca ze sprawdzonymi partnerami pozwoliły stworzyć firmę deweloperską, której ambicją jest realizacja najlepszej oferty mieszkaniowej, a celem nadrzędnym jest satysfakcja i zadowolenie jej Klientów.


Sponsor APN Talent na sezon 2021/2022

Kolejna rodzima, trzebnicka firma, której właścicielka, Pani Iza postanowiła wesprzeć i zabezpieczyć rozwój naszych młodych piłkarzy i piłkarki oraz oczywiście działalność naszej Akademii.

Firma Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Izabela Pajdzik działa w Trzebnicy od 2012 roku, a biuro mieści się przy ulicy Witosa 18/2. Zakres świadczonych usług to : ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia na życie i zdrowie, ubezpieczenia nieruchomości – mieszkań i domów, domów w budowie, również pod kredyt, ubezpieczenia firm i pracowników, ubezpieczenia turystyczne i rolne, oraz zabezpieczenia finansowe Twoje i Twoich bliskich. Ulotka reklamowa firmy.


Sponsor APN Talent na sezon 2021/2022.

Sklep INTERMARCHE, ul. Kwiatowa 1 w Trzebnicy.
INTERMARCHE to sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, Muszkieterów. Obecnie sklepy Intermarché mają swoje placówki w czterech krajach Europy. W Polsce znajduje się 230 sklepów. Pierwszy sklep na terenie Polski został otwarty w Zielonej Górze w 1997 r.


Sponsor fizjoterapeutyczny APN TALENT na sezon 2021/2022

Gabinet Fizjoterapii i Osteopatii STEPMED Hania&Paweł Stelmaszczyk otoczy opieką  nasze piłkarskie talenty pod kątem bieżących urazów i dolegliwości, które powstaną wskutek gier ligowych, turniejowych, towarzyskich oraz zajęć treningowych. Oprócz tego Hania&PawełStelmaszczyk w najbliższym i kolejnych sezonach przeprowadzą badania profilaktyczne zawodników pod kątem wad postawy. Badania odbędą się w gabinecie przy ul. Solnej 6, w Trzebnicy po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Każdy z rodziców, oraz rodzeństwo dzieci trenujących w APN TALENT mają stałą zniżkę na konsultacje i zabiegi w gabinecie.


Sponsor APN TALENT na sezon 2021/2022

Zakład mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów, był budowany od podstaw przy wykorzystaniu własnych środków finansowych. Poprzez odpowiednie zagospodarowanie terenu, zakupienie niezbędnego sprzętu, maszyn, urządzeń, linii technologicznych oraz uzyskanie pozwoleń i decyzji administracyjnych spółka w czerwcu 2012 roku uzyskała status Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych dla Regionu Północnego.


Sponsor APN TALENT na sezon 2021/2022

OPROGRAMOWANIE | SPRZĘT | INSTALACJE. Doradzanie, wdrażanie i serwis oprogramowania sprzedażowego, kadrowo-płacowego oraz branżowego (piekarnie, cukiernie, gastronomia, hotelarstwo) takich firm jak Microsoft, Reset, Magres, Comarch, Insert, LSI Software, Kucharscy czy Insoft.

Firma oferuje komputery stacjonarne, laptopy, monitory, tablety, drukarki, akcesoria, urządzenia fiskalne, wagi, POSy oraz materiały eksploatacyjne. Dzięki dostępowi do magazynów największych hurtowni w Polsce firma może zaoferować praktycznie każde urządzenie.