Sponsorzy i Partnerzy

Sponsorzy młodych talentów Akademii:


Sponsor APN Talent na sezon 2019/2020 – Fundacja BrawoTy

Fundację tworzy grupa przyjaciół – społeczników, która postanowiła wspólnie wykorzystać swoje chęci, wiedzę i doświadczenie, aby po prostu czynić Dobro. Jako rodzice, uwrażliwieni jesteśmy przede wszystkim na potrzeby dzieci, dlatego też nasza pomoc skierowana będzie głównie do najmłodszych, ale nie tylko.  Hasła przewodnie: Wspieraj. Szanuj. Edukuj, wyjaśniają punkt widzenia i działania założycieli.

Wspieraj.
Wspierajmy dzieci w rozwijaniu ich pasji i talentów.
Wspierajmy dorosłych, jeśli ich sytuacja życiowa jest trudna.
Wspierajmy seniorów, jeśli potrzebna jest im pomoc i zainteresowanie.

Szanuj.
Szanujmy i uczmy szacunku do osób starszych, kolegów, zwierząt, przyrody. Szanujmy miejsce w którym żyjemy, jego zwyczaje, tradycję i historię. Bądźmy tolerancyjni i otwarci na otaczający nas Świat.

Edukuj.
Edukacja jest jedną z najważniejszych sfer nowoczesnego społeczeństwa. Przez edukację możemy nauczyć nasze dzieci najważniejszych wartości np. empatii i tolerancji, którymi będą kierować się w swoim życiu. Chcemy uczyć miłości do Ojczyzny – tej Małej i Wielkiej. Każdego niezależnie od wieku, chcemy edukować czym jest społeczeństwo obywatelskie. Pragniemy angażować kolejne osoby do działalności pro-społecznej.

Strona internetowa fundacji – www.fundacjabrawoty.pl


Sponsor APN Talent na sezon 2019/2020.

Firma rodzinna, bardzo dobrze znana trzebnickiej społeczności – Delikatesy Premium, sklep mieszczący się przy ulicy Ignacego Daszyńskiego 20 w Trzebnicy. Sprzedaż w Delikatesach ruszyła w 2015 roku, a inicjatywa powstania to zasługa mamy jednego z naszych zawodników oraz jej siostry, które wykorzystując swoje dwudziestoletnie doświadczenie w handlu prowadzą działalność, stale podnosząc jakość oferowanych produktów i usług. Stałą ofertą delikatesów jest szeroka gama produktów spożywczych, żywności eko, produktów regionalnych – soków z trzebnickich wzgórz, miodów z lokalnych pasiek, trzebnickiej chałwy, lokalnie produkowanych, pysznych serów, oraz produkty specjalnie wyselekcjonowane, jak perliczki, polska wysokiej jakości wołowina, cielęcina i kaczka. Na zamówienie przygotowywane są znakomite patery z wędlinami i serami. Obsługa sklepu, chociaż bardzo zapracowana jest zawsze bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna, a w lokalu panuje bardzo przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera. Polecamy zakupy u naszego partnera, a w imieniu Stowarzyszenia i dzieci bardzo dziękujemy za pomoc i zaufanie.


Partner eventowy, kateringowy oraz sponsor APN TALENT

Karczma Miłocin i jej właściciele oraz pracownicy bardzo mocno wspierają działalność Stowarzyszenia i Akademii Piłki Nożnej TALENT od pierwszego dnia naszej działalności. To dzięki nim udało się zorganizować 01 Bal Mistrzów, półkolonie letnie 2018, Wielką Majówkę Mistrzów 2018 oraz dzielenie wspierali organizację kilkunastu turniejów naszych młodych piłkarzy, serwując między innymi pyszną kawę. Karczma Miłocin to przepiękny teren rekreacyjny położony w malowniczej, południowej części Wzgórz Trzebnickich. Oferuje profesjonalną organizację imprez, wesel, kateringu, konferencji, oraz bardzo smaczne posiłki, a także noclegi w apartamentach i pokojach hoteliku Złote Piaski. Od sierpnia 2019 Karczma Miłocin stała się również sponsorem naszego Stowarzyszenia.

Serdecznie polecamy!!! – mapa


Sponsor APN Talent na sezon 2019/2020. 

Kolejna rodzima, trzebnicka firma, której właścicielka, Pani Iza postanowiła wesprzeć i zabezpieczyć rozwój naszych młodych piłkarzy i piłkarki oraz oczywiście działalność naszej Akademii.

Firma Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Izabela Pajdzik działa w Trzebnicy od 2012 roku, a biuro mieści się przy ulicy Witosa 18/2. Zakres świadczonych usług to : ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia na życie i zdrowie, ubezpieczenia nieruchomości – mieszkań i domów, domów w budowie, również pod kredyt, ubezpieczenia firm i pracowników, ubezpieczenia turystyczne i rolne, oraz zabezpieczenia finansowe Twoje i Twoich bliskich.

W ramach współpracy z APN Talent nasz sponsor zapewnia ubezpieczenie ruchome NNW dla kilkudziesięciu naszych dzieci, ubezpieczenie OC naszych trenerów, ubezpieczenie OC obiektów z których korzystamy, oraz ubezpieczenia czasowe wyjazdów zorganizowanych dla wszystkich jego uczestników.  Ulotka reklamowa firmy.


Sponsor APN Talent na sezon 2019/2020.

Studio Fryzjerskie QUEST z siedzibą w Trzebnicy przy ul. Św. Jadwigi 3B.


Sponsor APN Talent na sezon 2019/2020.

Sklep INTERMARCHE, ul. Kwiatowa 1 w Trzebnicy.


Sponsor APN Talent na sezon 2019/2020.

Od 50 lat firma OMERIN specjalizuje się w produkcji kabli elektrycznych przeznaczonych do ekstremalnych warunków pracy od -190C do +1400C.
Nasza oferta to gamą wiodących produktów do szerokiej skali zastosowań przemysłowych, w tym: elektrotechnicznych i elektromechanicznych, hutnictwa, inżynierii chemicznej i jądrowej, kolei, przemysłu stoczniowego i aeronautyki. www.groupe-omerin.com

Sponsor APN Talent na sezon 2019/2020.

Trzebnicka szkoła językowa z siedzibą przy ulicy Św.Jadwigi 7, oferująca kursy języka angielskiego dla maluchów, przedszkolaków, oraz dzieci. Simple storuje programy nauczania i systemy pracy oparte na metodzie komunikatywnej. To nowoczesny i skuteczny sposób nauki angielskiego i innych języków obcych. Zapewnia słuchaczom nie tylko atrakcyjną formułę zajęć sprzyjającą szybkiemu przyswajaniu wiedzy, ale też miłą, sympatyczną atmosferę.

Strona internetowa Centrum Edukacyjnego SIMPLE – simple-centrum-edukacyjne.herokuapp.com


Partnerzy Akademii Piłki Nożnej Talent:


Partner handlowy APN TALENT na sezon 2020/2021

Vita-Sport to jeden z największych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego w Polsce, posiadający ponad 20-letnie doświadczenie na rynku. Na to miano firma zapracowała sobie, dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz szerokiej gamie oferowanego sprzętu.

Pierwszy sklep powstał w Warszawie przy ulicy Olszynki Grochowskiej, blisko 20 lat temu. Z upływem czasu na mapie Polski pojawiały się kolejne sklepy z charakterystyczną tarczą z „V-ką”. Każdy, kto kiedykolwiek szukał butów do piłki nożnej, musiał spotkać się z nazwą Vitasport.pl.

Obecnie firma posiada siedem sklepów stacjonarnych: Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Gdynia, Tarnów, Łódź, Radom, a w planach jest otwarcie nowych. Każdy ze sklepów posiada własny magazyn, który umożliwia utrzymywanie odpowiednich stanów dla klubów, z którymi współpracujemy. Naszą siłę sprzedażową wspiera także doświadczony dział handlowców w sektorze B2B. Strona internetowa Vita_Sport – www.vitasport.pl

Dla naszej Akademii Vita-Sport jest partnerem handlowym, zapewniającym obsługę dostawy odzieży, obuwia i wyposażenia sportowego.


Partner fizjoterapeutyczny APN TALENT na sezon 2020/2021

Gabinet Fizjoterapii i Osteopatii STEPMED Hania&Paweł Stelmaszczyk otoczy opieką  nasze piłkarskie talenty pod kątem bieżących urazów i dolegliwości, które powstaną wskutek gier ligowych, turniejowych, towarzyskich oraz zajęć treningowych. Oprócz tego Hania&PawełStelmaszczyk w najbliższym i kolejnych sezonach przeprowadzą badania profilaktyczne zawodników pod kątem wad postawy. Badania odbędą się w gabinecie przy ul. Solnej 6, w Trzebnicy po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. Każdy z rodziców, oraz rodzeństwo dzieci trenujących w APN TALENT mają stałą zniżkę na konsultacje i zabiegi w gabinecie.


Bauza.pl TV&FILM

Partner  multimedialny APN Talent

Firma naszego Partnera zajmuje się produkcją filmowo-telewizyjną. W swojej ofercie posiada kompleksową realizację filmów krótkometrażowych i pełnometrażowych, produkcję programów telewizyjnych, reportaży, realizacji wielokamerowych, dokumentów jak i filmów korporacyjnych oraz materiałów dla YouTuberów. Zajmuje się również produkcją transmisji na żywo – prostszych jak mecze APN Talent na żywo lub o wiele trudniejszych jak transmisje wielokamerowe z wydarzeń muzycznych czy sportowych. Współpracuje z wieloma reżyserami, scenarzystami, operatorami, współproducentami, dystrybutorami oraz technikami i mistrzami, którzy są angażowani do konkretnych projektów. Dzięki temu rozwiązaniu może  polegać na znanych nie tylko na znanym im specjalistach, ale wybierać spośród tych, którzy będą idealnie pasować do wybranej produkcji. Razem tworzą grupę ludzi, którzy łączą pasję do filmu z doświadczeniem i profesjonalizmem nabytym przy wielu produkcjach. Posiadają również duże zaplecze sprzętowe oraz wspaniałych partnerów z paletą różnych rozwiązań i usług. Wiedzą, że odpowiednie osoby, z którymi się współpracuje to dobra droga do sukcesu. Więcej informacji oraz dane teleadresowe na stronie – bauza.pl


Partner medialny APN TALENT

Niezależny tygodnik powiatu trzebnickiego – od 25 lat ukazuje się na terenie powiatu trzebnickiego do którego należy 6 gmin: Trzebnica, Oborniki Śl., Żmigród, Prusice, Wisznia Mała i Zawonia. Powiat zamieszkuje 83 tys. mieszkańców. Obecnie tygodnik ukazuje się w każdy czwartek. Nakład pisma wynosi 4 tys. egz. Według ostatnich badań czytelnictwa, które w 2006 roku przeprowadził instytut SMG-KRC po tygodnik lokalny każdego miesiąca sięga blisko 40% mieszkańców naszego powiatu.


Parnter sportowy APN Talent 💪

„Leśne skrzaty” to niezwykłe miejsce, gdzie panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Staramy się, aby maluszki, które dołączają do naszego grona nie odczuły rozłąki z rodzicami. Pomagamy naszym skrzatom odkrywać ich potencjał, wspierając przy tym indywidualne tempo rozwoju każdego dziecka. Jednocześnie staramy się uczyć dzieci współpracy oraz szacunku do siebie samego i innych. Każdy skrzat traktowany jest u nas indywidualnie. Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra: nauczyciele wychowania przedszkolnego, pedagog specjalny, logopeda, fizjoterapeuta, doświadczony nauczyciel języka angielskiego, psycholog dziecięcy.